Jag orkar inte ens rasa och gnälla över hur sexistisk den nya Guitar Hero-reklamen är. Heidi Klum är så snygg och cool att hon kommer undan med det!
[youtube=http://uk.youtube.com/watch?v=i4x1ORED5uY]
Orginalet med Tom Cruise från filmen Risky Business(Föräldrafritt) från -83 hittar du här. Vill du se ett gäng atleter( Tony Hawk!) upprepa proceduren kan du göra det här. Men det finns också ett klipp med vinnaren och tvåan från årets American Idol här. Eller så kan du alltid kika på scrubsversionen!
Visst blir man allt lite sugen på att spela Guitar Hero World Tour? Förresten tyckte Activision att jag var snygg nog att bli inbjuden till releasefesten av spelet. Inbjudan dök upp i ett brev adresserat till ”Xboxflickan”… hur skumt är inte det? Blogg-kändis ftw!

